Hakkımızda ::: RS Hasar Çözümleri 
RS Hasar Çözümleri

%100 yerli sermayeli bir Türk şirketidir.

HAKKIMIZDA

RS Servis, hizmetlerini farklı alanlarda ve otomotiv dışındaki sektörlerde sunabilecek şekilde farklılaştırarak çeşitlendirmiş, bu yeni ve genişletilmiş hizmet kapsamını RS Hasar Çözümleri ile hayata geçirmiştir.

RS Hasar Çözümleri, Aralık 2018 tarihinde RS Servis tarafından kurulmuştur. RS Hasar Çözümleri A.Ş., RS Servis Oto Hizmetleri San ve Dış Tic. A.Ş. sermayesi ile kurulmuş olan %100 yerli sermayeli bir Türk şirketidir.

RS Servis’in 17 yıllık tecrübesi ve gelişmiş altyapısıyla hizmetlerini şekillendiren RS Hasar Çözümleri, özel uzmanlık alanlarındaki tecrübesini çeşitlendirerek, farklı sektörlere tek noktadan hasar çözümleri sunmaya başlamıştır. Güçlü ve deneyimli kadrosu ile otomotiv dışındaki sektörlere hizmet veren RS Hasar Çözümleri, RS Servis’in hizmet standartlarını eksiksiz uygulayarak, aynı hizmet kalitesini sürdürmeye devam ediyor.

RS Hasar Çözümleri’nin hizmet verdiği alanlar çok çeşitlilik göstermektedir. Yanlış yakıt dolumu sonucu oluşan problemler, alüminyum kaynak uygulamaları, hasarsız düzeltme ve kusur giderme sistemleri, RS Hasar Çözümleri’nin sunduğu hizmetlerden yalnızca bazılarıdır.

Sürdürülebilir bir inovasyon modeli ile hizmetlerini sürekli geliştirmeye devam eden RS Hasar Çözümleri, bilgi ve becerisini oto dışındaki diğer sektörlere, tek noktadan sunmanın getirdiği zaman ve maliyet avantajını, ülkesine ve tüm paydaşlarına kazandırdığı önemli bir katma değer olarak görüyor.

"Önce Onarım" felsefesini benimsemiş olan RS Hasar Çözümleri, tüm faaliyetlerinde paydaşlarına katma değer sağlamayı hedefliyor.

Vizyon ve Değerler

Vizyonumuz, tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımız nezdinde, rakiplerinden farklılaşan hizmet anlayışımızla sektörün en güvenilir şirketi olmak.