Yanlış Akaryakıt Dolum Hasar Onarımları ::: RS Hasar Çözümleri 
RS Güvencesi ile

Yanlış Akaryakıt Dolum Hasar Onarımları

Yanlış Akaryakıt Dolum Hasar Onarımları

Araçlara yanlış yakıt konması halinde ciddi hasarlar meydana gelebilir.

Araçlara yanlış yakıt konması halinde yakıt enjektörleri, yakıt pompası, yakıt filtresi, yakıt sistem boruları, dizel partikül filtresi, katalitik konvertör, sübap sistemi ve yakıt deposu zarar görür. İlk önceliğimiz olan "Önce Onarım" ilkemiz doğrultusunda, konusunda uzman profesyonel ekiplerimiz hasar görmüş parçaların değişimi yerine onarımlarını gerçekleştirerek, hem akaryakıt istasyonlarının zararlarını ve hem de sigorta şirketlerinin hasar maliyetlerini büyük ölçüde azaltabiliyor.

RS Hasar Çözümleri olarak, sigorta ve akaryakıt şirketleri ile güçlü bir işbirliği içerisindeyiz. Yanlış akaryakıt dolumu sebebiyle aracı hasara uğrayan otomobil kullanıcıları, hasarın onarımı için ya sigorta şirketlerine, ya da yanlış akaryakıt dolumu yapılan akaryakıt istasyonuna başvuruda bulunabiliyor. Hasarlı aracın yetkili servise gönderilmesi halinde, genelde tüm arızalanan parçaların doğrudan yenisi ile değişimi yapılır.

"Önce Onarım" felsefesi ile hizmet veren RS Hasar Çözümleri, sigorta şirketleri ve akaryakıt istasyonları için önemli bir çözüm ortağı konumunda. Biz, değişim ihtiyacı gerekmedikçe, otomobilin yakıt deposundan, pompa enjektörüne kadar tüm parçalarını onarıp, güvenlik ve kalite kontrol testlerinden geçiriyoruz. Onarımını gerçekleştirdiğimiz parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz. Hasar onarımlarındaki bu yaklaşımımız, çözüm ortağı olduğumuz sigorta ve akaryakıt şirketlerine büyük bir maliyet avantajı sağlıyor.

%80 lere varan maliyet avantajını sağlayan onarım hizmetimiz, akaryakıt firmalarının yaptırdıkları yıllık sigorta anlaşmaları bakımından da çok önemli. Daha az onarım maliyetleri akaryakıt firmalarına, poliçe yenilemelerinde daha düşük sigorta primleri ile anlaşma yapabilmelerini sağlıyor.

Yanlış akaryakıt dolumu sonucu oluşan hasarlar için ayrı bir müşteri hizmet hattımız bulunuyor. 0850 480 2020 numaralı müşteri hizmetleri hattımız ile sigorta şirketlerine, akaryakıt istasyonlarına ve tüm müşterilerimize hızlı çözümler sunuyoruz.

Yanlış akaryakıt dolumu sonucu oluşan hasarların onarım süreci, maddeler halinde aşağıdaki şekilde ilerler.

  • Her durumda araç çekici yardımı ile en yakın RS Servise çekilir.
  • Hatalı doldurulan yakıt profesyonel kişi ve ekipmanlar ile tamamen boşaltılır.
  • Yakıt deposu ve şamandıra grubu sökülür özel ekipmanlar yardımı ile temizlenir ve kurutulur.
  • Yüksek basınç pompaları test cihazına bağlanır, sonuçlarına göre revizyonu ya da değişimi kararı RS Merkeze bildirilir.
  • Test işlemleri için markasına göre dizel enjektör test makinaları kullanılır.
  • Enjektörler test cihazına bağlanır, sonuçlarına göre revizyonu ya da değişimi kararı RS Merkeze bildirilir.
  • Test sonuçları RS Servis merkez ile paylaşılır.
  • Test sonuç değerleri analiz edilir.