DOLU HASAR ONARIMLARI ::: RS Hasar Çözümleri 
RS Güvencesi ile

DOLU HASAR ONARIMLARI

DOLU HASAR ONARIMLARI

Şiddetli dolu yağışları araçların kaporta aksamlarında ciddi hasarlara sebep olabilmektedir.

Motor kaputu, tavan ve bagaj kapakları en çok zarar gören parçalardır. Tüm bu parçaların değişimlerinin yapılması, yüksek maliyetleri de beraberinde getirebiliyor.

"Önce Onarım" ilkemiz doğrultusunda hareket ederek, zarar gören parçaları değiştirmek yerine, göçük düzeltme yöntemiyle onarıyor ve bu sayede hasar maliyetlerini de önemli ölçüde düşürebiliyoruz.

RS Hasar Çözümleri olarak, otomobil bayileri ile güçlü bir işbirliği içerisindeyiz. Bayilerin araç parklarında bekleyen otomobilleri, bir dolu yağışı ile bir anda önemli hasarlar görebiliyor. Bu tür durumlarda bayilerin sahip oldukları sigortaları kapsamında, uygun maliyetler ile dolu hasarlarının onarımını gerçekleştiriyoruz. Yüksek oranlarda maliyet avantajını sağlayan dolu hasar onarımı hizmetimiz, otomobil bayilerinin yaptırdıkları yıllık sigorta anlaşmaları bakımından da çok önemli. Daha az onarım maliyetleri bayilere, poliçe yenilemelerinde daha düşük sigorta primleri ile anlaşma yapabilmelerini sağlıyor.

Son yıllarda gerçekleşen dolu yağışlarında, RS Servis’in bilgi, deneyim ve tecrübelerinin katkısıyla 8.500 bireysel ve kurumsal müşteriye, dolu hasarı onarım hizmet verilmiştir.

Onarım Avantajları

  • Aracın orijinalliği bozulmaz.
  • Onarım sonrası boya gerektirmez.
  • Aracın değer kaybı oluşmaz.
  • Zaman ve maliyet tasarrufu sağlanır.