Cam Hasar Onarımları ::: RS Hasar Çözümleri 
RS Güvencesi ile

Cam Hasar Onarımları

Cam Hasar Onarımları

RS Hasar Çözümleri’nin Cam Onarımı hizmeti, başta sigorta şirketleri olmak üzere müşterilerimiz ve bina sahipleri tarafından, hızlı, uygun bütçeli ve güvenilir oluşu sebebiyle tercih ediliyor.

Günümüzde artık birçok binanın dış cepheleri cam ile kaplanıyor. Bu binalarda oluşan camların herhangi bir güvenlik tehdidi oluşturmamaları da büyük önem taşıyor. Dışarıdan gelebilecek etkilere açık durumdaki camların hasara uğramaları halinde değişimi, büyük binalar için ciddi bir maliyet oluşturabiliyor. Cam hasarlarının yerinde onarımını gerçekleştiren RS Hasar Çözümleri bu hizmeti ile hem sigorta şirketlerine, hem de bina sahiplerine büyük kolaylık ve maliyet avantajı sağlamaktadır.

Dış cephesi cam olan binalarda oluşan cam hasarlarında bina sahipleri, hasarın onarımı için doğrudan sigorta şirketlerine başvuruyorlar. Bu tür durumlarda cam değişim kararı verildiğinde, camın maliyetinden çok daha önemli bir maliyet kalemi, vinç maliyetleridir. RS Hasar Çözümleri, hasara uğrayan camların onarımını yerinde ve çok daha düşük maliyetler ile gerçekleştirebildiğinden dolayı hem sigorta şirketleri, hem de bina sahipleri, cam değişimi yerine hasar onarımını yaptırarak karlı çıkarlar.

RS Hasar Çözümleri’nin bu hizmeti, başta sigorta şirketleri olmak üzere tüm müşterilerimiz tarafından hızlı, uygun bütçeli ve güvenilir bulunduğundan dolayı sıklıkla tercih ediliyor. Güvenilir bir servis olmamızın bir neticesi olarak Ankara’da TOBB binasının dış cephe cam onarımlarını RS Hasar Çözümleri gerçekleştirmiştir.