İş ve Tarım Makineleri Hasar Onarımları ::: RS Hasar Çözümleri 
RS Güvencesi ile

İş ve Tarım Makineleri Hasar Onarımları

İş ve Tarım Makineleri Hasar Onarımları

Profesyonel ekiplerimiz ve güvenilir tedarikçilerimiz ile yeni çözümler üreterek marka ve model farklılığı gözetmeden tüm tarım ve iş makinelerinde onarım hizmeti sunmaktayız.

Parça değişimi yerine, “Önce Onarım” anlayışı ve yüksek kalitedeki işçiliklerimizle maliyetten ve zamandan tasarruf sağlıyor ve dolayısıyla milli servetimize katkıda bulunuyoruz.

İş ve tarım makinelerin aksamı, RS Servis olarak yılların tecrübesini edindiğimiz otomobiller ile neredeyse aynı. Otomobil hasarlarının onarımlarında edindiğimiz deneyimi, iş ve tarım makinelerinin hasar onarımlarına da başarı ile yansıtabiliyoruz. Bazılarının radyatörleri küçük, bazılarının büyük olmakla birlikte, onarım süreçleri iş ve tarım makinelerinde büyük benzerlikler göstermektedir. Kaporta onarımları da otomobillerin kaporta onarımları ile yine aynı süreçleri geçirmektedir.

Türkiye geneline yaygın RS Servis ağını kullanarak gerçekleştirdiğimiz, iş ve tarım makinelerinin hasar onarımlarında %80’lere varan maliyet avantajları sağlıyoruz. Bununla birlikte hızlı ve imkanlar ölçüsünde yerinde, mobil hizmet sunabilmemizin kolaylıkları da, müşteri memnuniyetimizin önemli bir parçasıdır.

Değişimi için yeni parçaların gelmesini beklemeye gerek kalmadan ve çok daha düşük maliyetler ile iş ve tarım makinelerinizin hasar onarımlarını, 1 yıl garanti kapsamında, RS Hasar Çözümleri’nde güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kaporta Onarımları
  • Mekanik Aksam Onarımları
  • Intercooler Parça Onarımları
  • Radyatör Onarımları
  • Hidrolik Sistem Onarımları
  • Transmisyon Onarımları