Yönetim ::: RS Hasar Çözümleri 
Yönetim Organizasyonu

RS Hasar Çözümleri yönetim kadrosu dört kişiden oluşmaktadır.

Yönetim

RS Hasar Çözümleri'nin yönetim kadrosu, RS Servis ile entegre organizasyon yapısına güç katacak şekilde tasarlanmıştır.

Şirketin iş süreçlerini en iyi şekilde yürütebilmek ve RS Servis iş entegrasyonunu güçlü bir şekilde sürdürebilmek amacıyla, yönetim kadrosu hibrit bir yapıda tasarlanmıştır. Dört kişiden oluşan yönetim kadrosunda hem RS Servis'ten, hem de yalnızca RS Hasar Çözümleri'nde görev alan yöneticiler bulunmaktadır.

 

Ünal ÜNALDI

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür

Özgeçmiş için tıklayınız


     1979 yılında Ankara’da doğan Ünal Ünaldı, Ankara Fen Lisesi’ni bitirdikten sonra Kocaeli Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun oldu. Ünaldı, mezuniyetin ardından aile şirketi olan Zeki Ünaldı Otomotiv’de 2009 yılına kadar genel müdür olarak görev yaptı. 2009 yılında genel müdürlük görevinden ayrılarak RS Servisi kurdu. İlgi Ünaldı ile evli olan Ünaldı, iki erkek çocuk babası.


Murat GÜVEN

Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı

Özgeçmiş için tıklayınız


İstanbul Üniversitesi'nde Sigortacılık bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi'nde İşletme bölümünü tamamlayan Murat Güven, Beykent Üniversitesi Pazarlama alanında Yüksek Lisans eğitimi aldı. Sektörde 15 yıllık bir tecrübeye sahip olan Güven, sırasıyla Sompo Japan Sigorta Hasar Departmanı’nda Uzman, Ankara Sigorta Hasar Departmanı’nda Uzman, BMS Endüstriyel Temizlik Restorasyon'da Yöneticilik, Inter Partner Assistance'de Endüstriyel Hasar Müdür Yardımcısı, Euro Sigorta'da Hasar Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. En son IUC Sigorta ve Reasürans Brokerliğinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Murat Güven, şu anda RS Hasar Çözümlerinde Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak iş hayatına devam ediyor.

Satılmış KALYON

Endüstriyel Hasar Operasyon Direktörü Makine Mühendisi

Özgeçmiş için tıklayınız


      1994 Tokat doğumlu olan Satılmış Kalyon, Temmuz 2015’te Kırıkkale Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi. Kalyon, sektörde 4 yıllık tecrübeye sahiptir. Evli olan Kalyon sırasıyla Doğuş İnşaat Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro Projesi’nde Makine Mühendisi, Şenbay-Kolin-Kalyon Konsorsiyum Dudullu-Bostancı Metro Projesi’nde Makine Mühendisi olarak görev yaptı. Metro projelerindeki tecrübesinin ardından Satılmış Kalyon şu anda RS Hasar Çözümleri’nde Makine Mühendisi olarak iş hayatına devam etmektedir.

Fatih YILMAZ

İş Makinaları Operasyon Direktörü

Özgeçmiş için tıklayınız


      1988 İstanbul doğumlu olan Fatih YILMAZ 2005’te Şişli Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv, 2007’de Sakarya Üniversitesi Makine Teknikerliği bölümünü bitirdi. Evli olan YILMAZ sektörde 10 yıllık tecrübeye sahip. Sırasıyla Petes Makine Bölge Satış Sorumlusu, HMF Makine Merkez Yedek Parça Sorumlusu, Atacan Makine Türkmenistan Yedek Parça İhracat Sorumlusu Tatmak-Karyer Merkez Yedek Parça Sorumlusu, Hasel İstif Makineleri Merkez Yedek Parça Sorumlusu, Hidromek A.Ş. Maden Grubu Makine Satış Sorumlusu. Fatih YLMAZ RS Hasar Çözümlerinde İş Makinaları Operasyon Direktörü olarak iş hayatına devam etmektedir.


İnsan Kaynakları

İnsan Kaynağımız en büyük gücümüz ve en önemli değerimizdir.